Rysunek panoramy miasta
Rysunek panoramy miasta

Sosnowiec - dobre miejsce na Twój biznes!

Rysunek żylety w Sosnowcu

Silneo jest sumą pomysłów i ambicji tworzących je osób. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem ze wspólnym mianownikiem: pasją. W dobie szumu komunikacyjnego, natłoku treści i mnogości podmiotów zajmujących się tworzeniem stron internetowych, nasza działalność cechuje się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia i partnerskich relacjach z Klientem. Naszym celem jest pokazanie, w jaki sposób można skutecznie połączyć kreację marki ze spójnym przekazem marketingu internetowego. Każdy Klient, dla którego tworzymy jest inny, dlatego nasze projekty są nieszablonowe oraz dostosowane do potrzeb i sytuacji danego biznesu.

Będziesz dumny ze swojej strony internetowej

 

Rysunek przedstawiający projektanta stron internetowych Witryna internetowa to obecnie jedna z najskuteczniejszych form promocji firmy i zarazem obowiązkowy punkt w spójnej strategii wizerunkowej przedsiębiorstwa. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom popartym doświadczeniem, budowane przez nas strony cechuje duża intuicyjność i jasny przekaz merytoryczny. Akcentując partnerski kontakt z Kontrahentami, nasza agencja oddaje do dyspozycji Swoich Klientów projekt przygotowany dokładnie na potrzeby zleceniodawcy, dostosowany jednocześnie do najwyższych standardów webmasterskich.

 

Pozycjonowanie lokalne na miarę głosu Jana Kiepury

 

Rysunek pakietu SEO Zdobyte doświadczenie i żyłka marketingowców pozwala nam zaoferować naszym Klientom najwyższy poziom usług promocyjnych w internecie, w tym najskuteczniejsze - pozycjonowanie stron www. Specjalnie dla Twojego przedsięwzięcia stworzymy unikatowy i precyzyjny marketing treści w sieci, którego efekty odczujesz w rosnące liczbie zamówień. Na podstawie specyfiki branży i preferencji zleceniodawcy dokonujemy analizy i dobieramy portale społecznościowe, w taki sposób, by prezentowany komunikat dotarł do swoich adresatów. Takie podejście do marketingu internetowego, pozwala nam stworzyć autentyczne, zaangażowane relacje z odbiorcami, przez co Twoja reklama będzie trafiać bezpośrednio do osób, które zgłaszają popyt na usługi Twojej firmy.

 

Identyfikacja wizualna: na pierwszy rzut oka – świetnie!

 

Rysunek przedstawiający projektanta graficznego Zleć Sileno przygotowanie swojej identyfikacji wizualnej i rozkochaj swoich klientów od pierwszego wejrzenia. Nasza firma oferuje pełną obsługę także w obszarze tradycyjnej reklamy i materiałów firmowych. Specjalnie dla Twojego biznesu zaprojektujemy pełną szatę graficzną firmy oraz materiały, które będą jej ambasadorami w kontakcie z klientem. Odpowiednie dobranie kolorów i spójność w przekazie treści sprawią, że Wasza identyfikacja wizualna już na zawsze pozostanie marką samą w sobie.

 

 

Strona wizytówka Strona www + mobilność Pozycjonowanie lokalne
od 1299 899 od 2499 1899 od 599 299 zł / mc
(jak dostać rabat?)
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski. Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.

Grafika przedstawiająca strzałkę
SEO lokalne polega na promowaniu w wynikach wyszukiwania witryn związanych bezpośrednio z lokalizacją internauty. Świetnie sprawdza się ono w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które adresują swoją ofertę na rynek lokalny.
lub...
Połącz usługi pozycjonowania i nowej strony internetowej i oszczędzaj!

od 999 599 zł / mc
Strona www
od 1999 1299
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski.
Strona www + mobilność
od 2499 1899
Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.
Strona www + mobilność + SEO
od 899 699
(jak dostać rabat?)
To opcja, dla osób wymagających. Łączymy usługi, dając kompleksowe narzędzie do zarabiania pieniędzy dzięki stronie www. Wszystko to w zaplanowany, przewidywalny i stabilny sposób.

Sosnowiec

Sosnowiec - jest miastem na prawach powiatu, leżącym w województwie śląskim na południu Polski. Znajduje się w Zagłębiu Dąbrowskim, we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP).

 

Powierzchnia miasta wynosi 91,06 km2, natomiast liczbę mieszkańców szacuje się na około 210 tysięcy. Jest to trzecie miasto w województwie śląskim pod względem liczby ludności.

 

Sosnowiec jest jednym z głównych ośrodków centralnych aglomeracji górnośląskiej.

Skorzystaj z oferty specjalnej dla firm z Sosnowca

napisz do nas

Do góry