Poznaj realizacje Silneo

Poznaj próbkę naszych możliwości w tworzeniu stron www

BE-MASTER

To strona internetowa i blog profesjonalnej trenerki i coacha, Beaty Master – doktorantki nauk społecznych i Prezesa Zarządu Fundacji 'Pracownia Jutr'.

Eco-Corn

Międzynarodowy dostawca wysokiej jakości produktów rolnych w ilościach hurtowych i uznany producent nawozów organicznych.

IYO Design

Pracownia IYO Design od wielu lat działa w obszarze projektowania graficznego i wzornictwa przemysłowego, a także projektów wnętrz i druku 3D.

Stomatologia Pałyga

Stomatologia Pałyga to strona internetowa gabinetu stomatologicznego z Sosnowca, oferującego usługi z zakresu stomatologii oraz chirurgii stomatologicznej.

Indygo24.pl

Indygo24.pl to internetowy sklep plastyczny oferujący szeroki wybór akcesoriów i artykułów plastycznych znanych marek i producentów.

Faut

Faut to internetowy sklep myśliwski oferujący duży wybór akcesoriów, artykułów oraz odzieży myśliwskiej renomowanych producentów z branży myśliwskiej

Estetyka Odchudzanie

Estetykaodchudzanie.pl to strona internetowa renomowanego gabinetu kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Katowicach

Izolacje Denex

Izolacje-denex.pl to profesjonalna firma budowlana, która zajmuje się prowadzeniem prac izolacji termicznych, termomodernizacją oraz działaniami związanymi z systemami dociepleń elewacji budynków.

Bignet.pl

Bignet.pl to lokalny dostawca usług internetowych oraz profesjonalny serwis komputerowy w Rudzie Śląskiej. 

Polaquito

Polaquito to projekt stworzony przez dwie siostry – projektujące nietuzinkową, ręcznie szytą odzież, z wykorzystaniem patriotycznych symboli i motywów.

Choco Kebab

Chocokebab-polska to jak dotąd  jedyny dystrybutor Choco Kebaba na terenie naszego kraju. Choco Kebab to deser oparty na włoskiej czekoladzie Cremino.

Szczota Motocykle

Szczota Motocykle to firma zajmująca się sprowadzaniem i serwisem markowych skuterów. Organizuje również terenowe wyprawy motocyklowe na całym świecie.

MotoRat

MotoRat to prowadzona przez doświadczonych motocyklistów szkoła ratownictwa medycznego i nauki jazdy w Zabrzu. Oferuje szkolenia kategorii A1, A2 i A.

Venezia

Venezia to restauracja specjalizująca się w kuchni włoskiej. Organizuje przyjęcia okolicznościowe, a także realizuje zamówienia telefoniczne z dowozem.

SalinPlus

SalinPlus to wiodący na rynku europejskim producent oczyszczaczy powietrza. Urządzenia te umożliwiają uzyskanie efektu groty solnej w Twoim otoczeniu.

Pensjonat Antonina

Pensjonat Antonina to miejsce usytuowane w Bolesławcu nad malowniczą rzeką Bóbr. Oferuje apartamenty i pokoje do wynajęcia po preferencyjnych cenach.

Wspólnoty Lokus

wspolnota.lokus.eu to ceniony na rynku nieruchomości zarządca wspólnot mieszkaniowych i prywatnych nieruchomości mieszkalnych.

Jesienny Jarmark na Janku

Jesienny Jarmark Na Janku to coroczny festyn odbywający się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu przy ul. Jaskółczej 40.

Subio

Subio Polska to marka sprzedająca biopreparaty oraz środki likwidacji zanieczyszczeń czy nieprzyjemnych zapachów.

Spec7

Spec7  świadczy  na terenie Zabrza profesjonalne usługi z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji, a także montażu instalacji elektrycznej, ozonowania i osuszania.

Sabmed

Gabinet Medycyny i Biorezonansu SabMed zajmuje się prowadzeniem badań, a także profilaktyką i leczeniem wielu groźnych schorzeń i nałogów.

PZW Zabrze

Polski Związek Wędkarski Koło nr 64 zrzesza wędkarzy z okolic Zabrza. Posiada także ośrodek wypoczynkowy w Czechowicach oraz łowiska sekcyjne.

ProVolt

Pro-Volt to firma specjalizująca się w zakresie robót elektrycznych - pomiary, prefabrykacja, montaż rozdzielnic czy instalacji elektrycznych.

PC Partners

PC Partners to firma produkująca świetliki oraz daszki z aluminium i poliwęglanu. Firma posiada własny system profili aluminiowych zastrzeżony w Urzędzie Patentowym.

Jumed

JUMED Medycyna Estetyczna to zabrzańska klinika chirurgii plastycznej, laseroterapii, kosmetyki medycznej i medycyny estetycznej.

EPOX

EPOX s.c. to firma specjalizująca się w wysokiej jakości posadzkach, znajdujących zastosowanie w dużych halach przemysłowych.

Dulian

Dulian-sklep to motoryzacyjny sklep internetowy oferujący w swoim asortymencie między innymi dywaniki i światła samochodowe.

Dometo

Spółka Dometo oferuje pełen pakiet usług związanych z wynajmem mieszkań od ich właścicieli przy pełnym wsparciu specjalistów z zakresu prawa lokalowego.

BM Quality Med

Bmqmed.pl to strona gliwickiego centrum medycznego, oferującego usługi z zakresu medycyny estetycznej, a także stomatologii i chirurgii stomatologicznej.

ArtAnna

To pracownia rękodzieła artystycznego oferująca w swoim asortymencie nietuzinkowe dekoracje wykonane m.in. z drewna, tkaniny lub masy solnej.

Anteny Zabrze

P.U.H. Ratajczak Janusz to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w montażu anten, systemów alarmowych czy domofonów.

Bilardo

Bilardo.pl to profesjonalny sklep internetowy oferujący swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości artykułów bilardowych.

Beta-Art

Witryna firmy Beta-art prezentuje niepowtarzalne, szyte ręcznie wyroby tekstylne tworzone z pasją i artystycznym zacięciem jej niezwykle kreatywnej właścicielki.

Craftovnia

Craftownia to pracownia oferująca szyte ręcznie, wykonane z największą starannością dekoracje i akcesoria przeznaczone do każdego dziecięcego pokoju.

Ślubne Autko

Buick to wypożyczalnia ikon amerykańskiej, eleganckiej motoryzacji z lat 50-tych - Buick'ów idealnych na takie okazje jak śluby czy wieczory panieńskie.

Martina

Martina to firma, która kieruje swoje usługi do zapracowanych kobiet. Oferuje różnorodne zabiegi kosmetyczne, które mogą być wykonywane w domu klienta.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!

poznaj szczegóły

Do góry