Rysunek panoramy miasta
Rysunek panoramy miasta

Tychy - dobre miejsce na Twój biznes!

 

Rysunek browaru książęcego w Tychach

Silneo to zespół speców od internetu pracujący z myślą o funkcjonowaniu Twojej firmy w sieci. W naszej ofercie znajdziesz pakiet kompleksowych usług internetowych, które pozwolą Twojemu biznesowi na rozwój w przestrzeni wirtualnej.

Najlepiej znamy się na: projektowaniu stron i aplikacji internetowych, marketingu internetowym oraz projektowaniu graficznym.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje plany zawodowe. Wspólnie zastanowimy się, co możemy zrobić, byś mógł je w pełni zrealizować.

Strona internetowa – obowiązek czy przywilej?

 

Rysunek przedstawiający projektanta stron internetowychW dzisiejszych czasach obecność firmy w internecie to absolutna konieczność. Większość z nas ma stały dostęp do sieci i korzysta z jej zasobów codziennie. Dla wielu z użytkowników sieci przeglądanie stron internetowych jest podstawowym sposobem wyszukiwania produktów i usług.

Coraz częściej strona internetowa sklepu przestaje być jedynie dodatkiem do sklepu stacjonarnego. Przeciwnie, niejednokrotnie to właśnie platforma do e-handlu staje się jednym z głównych źródeł przychodu Twojej firmy, dlatego warto, aby była ona zgodna z najnowszymi trendami i wytycznymi.

Zespół Silneo zaprojektuje dla Ciebie serwis, który dzięki swej funkcjonalności oraz oryginalnej i przejrzystej oprawie graficznej przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów.

 

Marketing internetowy czy tradycyjny?

 

Rysunek przedstawiający projektanta graficznegoNasza odpowiedź brzmi: oba jednocześnie. Dynamiczna sytuacja rynkowa wymaga szybkich działań i aktywności, zarówno w wymiarze rzeczywistym, jak i wirtualnym. Reklama w internecie może być świetnym uzupełnieniem promocji w rozumieniu tradycyjnym. W Silnego doskonale zdajemy sobie sprawę, w jaki sposób skutecznie nagłaśniać swoją obecność w internecie i dajemy Ci narzędzia, dzięki którym Twoja marka szybko przyciągnie nowych odbiorców. W naszej ofercie znajdziesz także usługi marketingu tradycyjnego, m.in. projektowanie graficzne, dzięki którym Twoja firma zyska niepowtarzalną identyfikację wizualną i będzie błyszczeć na tle konkurencji.

 

Pozycjonowanie – wiemy jak działa Google

 

 

Rysunek pakietu SEOPozycjonowanie to skomplikowany i długotrwały proces, który łatwo może zostać zniweczony przez jeden krok w niewłaściwym kierunku. Dlatego też oszczędzając czas i nerwy - warto pozostawić tę kwestię specjalistom z Silneo.

 

Nasza firma skutecznie wypozycjonuje Twój sklep lub stronę internetową. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań: w swojej ofercie mamy zarówno pozycjonowanie fraz lokalnych, jak i globalnych, zapewniających Ci ogólnokrajowy zasięg odbiorców. Pozycjonowanie na frazy lokalne jest szczególnie istotne dla małych przedsiębiorców, którzy chcą zostać zauważeni przez klientów z ich najbliższego otoczenia. Śmiało możemy przyznać, że to właśnie jest nasza specjalność. Korzystając ze sprawdzonych metod, m.in.: umieszczając odpowiednio zredagowane artykuły na forach tematycznych lub w katalogach branżowych, zakładając profile na portalach społecznościowych, sprawimy, że Twój biznes szybko zostanie liderem rynków lokalnych. O efektach naszej pracy będziesz mógł się przekonać dzięki comiesięcznym raportom, w których informujemy o podjętych działaniach i liczbie osób zainteresowanych Twoją ofertą.

 

 

Strona wizytówka Strona www + mobilność Pozycjonowanie lokalne
od 1299 899 od 2499 1899 od 599 299 zł / mc
(jak dostać rabat?)
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski. Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.

Grafika przedstawiająca strzałkę
SEO lokalne polega na promowaniu w wynikach wyszukiwania witryn związanych bezpośrednio z lokalizacją internauty. Świetnie sprawdza się ono w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które adresują swoją ofertę na rynek lokalny.
lub...
Połącz usługi pozycjonowania i nowej strony internetowej i oszczędzaj!

od 999 599 zł / mc
Strona www
od 1999 1299
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski.
Strona www + mobilność
od 2499 1899
Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.
Strona www + mobilność + SEO
od 899 699
(jak dostać rabat?)
To opcja, dla osób wymagających. Łączymy usługi, dając kompleksowe narzędzie do zarabiania pieniędzy dzięki stronie www. Wszystko to w zaplanowany, przewidywalny i stabilny sposób.

Tychy

Tychy stanowią południową flankę Aglomeracji Górnośląskiej, będąc miastem powstałym jako zaplecze usługowe i mieszkaniowe dla bardziej uprzemysłowionych sąsiednich miejscowości.

 

Dziś, dzięki prężnie rozwijającym się terenom przemysłowym i dobrej lokalizacji przy trasie na południe Polski, Tychy stanowią ziemię obiecaną dla Twojego biznesu. Duży potencjał inwestycyjny, który drzemie w Tychach sprawia, że wkrótce miasto będzie słynne nie tylko ze swojego browaru.

Tychy - dobre miejsce dla Twojego biznesu!

 

Skorzystaj z naszej oferty specjalnej dla Tychów

napisz do nas

Do góry