Rysunek przedstawiający filtr wyszukiwarki

Mamy dla Ciebie pierwsze miejsca
w wyszukiwarce

Silneo.plNasza ofertaPozycjonowanie stron

Search Engine Optimization - czytaj pozycjonowanie

Rysunek pozycji w wyszukiwarcePozycjonowanie witryn internetowych jest niezwykle popularnym zagadnieniem w temacie usług marketingu internetowego. Ile opinii, tyle sposobów na wyższe pozycje w wyszukiwarkach. Jednak nie wszystkie z nich sprawdzają się w praktyce. Wiemy jak cenny w prowadzeniu biznesu jest czas, dlatego proponujemy Ci byś nie trwonił go na szukanie optymalnych sposobów polepszenia rezultatów wyszukiwania dla Twojej witryny. Pozycjonowanie stron zostaw nam. Zrobimy to za Ciebie. Skutecznie i szybciej niż przypuszczasz.

 

Rysunek przedstawiający wzrost pozycjiSEO, ang. Search Engine Optimization, czyli upraszczając pozycjonowanie, to wszystkie działania mające na celu podwyższenie pozycji w wynikach wyszukiwania. Ogólnie rzecz ujmując, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie. Wszystkie badania wskazują na to, że szukając danego produktu lub usługi rozpoczynamy wertowanie ofert począwszy od pierwszych wyników zaproponowanych przez wyszukiwarkę. Jednoznaczną zaletą tej formy reklamy jest jej efektywność - przy stosunkowo niskich nakładach w relatywnie krótkim okresie można otrzymać bardzo wysoką konwersję na sprzedaż naszej oferty.

 

Rysunek przedstawiający brak filtra w wyszukiwarcePozycjonowanie w rozumieniu Silneo jest procesem rozłożonym w czasie i podzielonym na etapy. Zamiast doraźnych, prowizorycznych działań polegających na rozsyłaniu spamu, który zamieszcza się na losowych forach, skupiamy się na starannym wyszukiwaniu serwisów tematycznych o dużym znaczeniu dla algorytmów Google i tam lokujemy odwołanie do promowanej witryny. Dodatkowo, nauczeni doświadczeniem staramy się stopniowo zwiększać ruch na stornie, co pozwala zminimalizować ryzyko nałożenia kar, filtrów od Google. Jednym z działań pozycjonerskich w naszym wykonaniu jest optymalizacja kodu strony. Sprowadza się ona do ujęcia treści serwisu w taki sposób, aby zawrzeć w nim słowa kluczowe, które mają być celem wyszukiwania. Redagowanie tekstu pociąga za sobą poprawki stylistyczne, co pozytywnie wpływa również na odbiór serwisu przez odwiedzających witrynę.

 

 

Nasza specjalność: pozycjonowanie lokalne

 

 

Rysunek pozycji na rynku lokalnymSEO lokalne polega na promowaniu w wynikach wyszukiwania witryn związanych bezpośrednio z lokalizacją internauty. Świetnie sprawdza się ono w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które adresują swoją ofertę na rynek lokalny. Doprecyzowanie geograficzne fraz pozwala na zwiększenie skuteczności wyszukiwania zapewniając jednocześnie większą efektywność 'rankowania'.

 

Rysunek mapyPozycjonowanie lokalne jest zjawiskiem stosunkowo nowym. Zyskało na znaczeniu w 2014 r., kiedy to zmiany algorytmiczne sprawiły, że wszystkie frazy wysyłane do Google zwracają wyniki dopasowane do miejsca, z którego zostało wysłane zapytanie. Wyszukiwarka Google domyślnie ustawia geolokalizację, dzięki której jest wstanie określić położenie geograficzne użytkownika.

 

Rysunek przedstawiający wiedzę i umiejętnościSkuteczne pozycjonowanie lokalne wymaga umiejętnego zestawienia wiedzy i doświadczenia, a także konkretnych narzędzi (odpowiednie dopasowanie danych kontaktowych, zintegrowanie strony z mapą Google itd.). Mamy je w naszej ofercie.

 

Jeśli chcesz, by Twoja stała się bardziej rozpoznawalna w okolicy, nie czekaj, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakich metod używamy, by osiągnąć swój cel.

 

 

Korzyści pozycjonownia lokalnego

 

 

Rysunek przedstawiający white hat seo
  • 97% internautów szuka w Google firm lokalnych,
  • Znaczny wzrost świadomości i renomy na rynku lokalnym,
  • Wysoka konwersja - pozycjonowanie lokalne jest skuteczne,
  • Niskie koszty pozycjonowania i wysoka skuteczność,
  • Dużo szybsze uzyskanie wysokich pozycji, w porównaniu do pozycjonowania ogólnopolskiego,
  • Geolokalizacja - połącznie pozycjonowania z mapami Google.

 

Wspomagaj pozycjonowanie swojej strony innymi strategiami:

 

 

Rysunek rosnących pozycjiStrategia Long Tail - poprawnie realizowana może okazać się wyjątkowo efektywną, szczególnie dobrze sprawdza się w pozycjonowaniu sklepów internetowych z szerokim asortymentem. Zakłada podawanie rozszerzeń fraz kluczowych składające się z min. trzech słów kluczowych.

Pozycjonowanie + Social Media Marketing - tani i szybki sposób dotarcia do nowych odbiorców wymagający jednak dobrego przygotowania strategii społecznościowej i konsekwencji. Linki z mediów społecznościowych generujące ruch to jeden z wielu czynników korzystnie wpływających na ranking strony internetowej w wyszukiwarce Google. Szczególnie rekomendowane w niektórych branżach, w których ceni się przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, a dobrze rozwinięta konkurencja warunkuje dużą aktywność marketingową Twojej firmy.
 

 

Pozycjonowanie - dużo większe możliwości

 

 

Nie zapominaj, że przedstawione strategie można ze sobą łączyć w dowolny sposób. W Silneo wierzymy, że każdy biznes jest inny, i każdy wymaga indywidualnego, szytego na miarę podejścia do pozycjonowania. Jesteśmy w stanie dobrać indywidualną, skuteczną strategię pozycjonowania dla Twojego biznesu.

 

Jeśli myślisz o lepszym pozycjonowaniu swojego serwisu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wymienimy nasze opinie na ten temat i zaproponujemy optymalne dla Twojej firmy rozwiązanie.

 

 

Interesuje Cię pozycjonowanie Twojej strony www?

poznaj szczegóły

Do góry