Rysunek wykresu

Marketing internetowy - skuteczna reklama Twojej firmy

Silneo.plNasza ofertaMarketing internetowy

Marketing internetowy - zaistniej w sieci!

Rysunek rosnących pozycji Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. W świecie biznesu te słowa brzmią jeszcze prawdziwiej. Od bardzo dawna pasjonujemy się marketingiem internetowym, a od dawna dzielimy się swoją wiedzą z innymi przedsiębiorstwami. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron (marketing internetowy w wyszukiwarce Google), które jest najefektywniejszą metodą pozyskiwania nowych klientów. Korzystając z naszych usług z łatwością dotrzesz do tysięcy osób, które w internecie szukają informacji o produktach i usługach proponowanych przez Twoją firmę. Oferujemy Ci naszą wiedzę z zakresu działania algorytmów Google, fraz kluczowych oraz marketingu internetowego, po wdrożeniu których Twój dział e-commerce będzie miał więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Co dokładnie otrzymasz decydując się na nasze usługi?

Skuteczną promocję opartą o:

Rysunek przedstawiający pozycje wyszukiwarki

 

Pozycjonowanie strony (SEO) – Twoja oferta będzie widoczna na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce, co oznacza, że nowi klienci wkrótce złożą swoje pierwsze zamówienia.

Rysunek przedstawiający szeptanie

 

Marketing szeptany – zbudujemy zaufanie do Twojej marki poprzez aktywność na forach i w serwisach branżowych. Tym samym zdobędziesz mnóstwo pozytywnych opinii o oferowanych przez Ciebie usługach i produktach.

Rysunek artykułów sponsorowanych

 

Artykuły sponsorowane, wpisy gościnne – publikacja specjalistycznych tekstów na portalach branżowych pomoże dotrzeć do bardziej wymagających klientów.

Rysunek zaplecza

 

Zaplecze do pozycjonowanej strony - stworzymy firmowego bloga, dzięki któremu dotrzesz do konsumentów ceniących sobie merytoryczne treści związane z branżą, w której pracujesz.

 

Damy Ci to czego potrzebujesz. Dzięki solidnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zespołu Silneo, z łatwością wypromujemy Twoją ofertę w sieci.

 

 

Co charakteryzuje nasze działania?

Rysunek przedstawiający skuteczność

 

Skuteczność – o naszej pracy najlepiej mówią jej efekty w postaci nowych klientów, większej ilości zamówień i zapytań ofertowych.

Rysunek przedstawiający dbałość

 

Dbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy - pozycjonowanie jako forma promocji jest oceniania przez użytkowników Google jako najbardziej przyjazna, nieinwazyjna forma reklamy w sieci.

Rysunek przedstawiający kompleksowość usług

 

Kompleksowość – marketing internetowy to tylko pierwszy krok w kierunku trwałego zapisania się w świadomości klienta. Do naszych działań podchodzimy całościowo, by móc zapewnić Twojej firmie pełen pakiet usług przydatnych w sieci.

Rysunek przedstawiający Temidę

 

Rzetelność - będziesz miał możliwość weryfikacji efektów naszej pracy, otrzymując co miesiąc raport z analizą wzrostu ruchu na stronie oraz pozycji Twojej witryny internetowej w wyszukiwarce Google.

Rysunek przedstawiający profesjonalistę

 

Profesjonalizm – marketing internetowy to tylko początek by zapisać się w świadomości Twojego klienta. Naszym głównym celem jest wzrost znajomości Twojej firmy w branży.

Co otrzymasz od Silneo w prezencie?

Każdy Klient zamawiający u nas usługę marketingu internetowego otrzymuje dodatkowo:

Rysunek przedstawiający zgłoszenie strony do Google

Zgłoszenie nowej domeny

Zgłosimy Twoją nowopowstałą stronę do wyszukiwarki Google, tak by internauci od razu mogli Cię odnaleźć.

Rysunek przedstawiający ikonę google analytics

Google Analytics

Podłączymy Twoją witrynę do Google Analy­tics – narzędzia monitorującego ruch na stro­nie, dzięki któremu do­wiesz się, w jaki sposób użytkownicy ko­rzystają z Twojej strony www.

Rysunek przedstawiający google webmaster tools

Google Webmaster Tools

Dodamy Twoją witryny do Google Webmaster Tools – narzędzia dla przeznaczonego dla webmasterów, monitorującego status strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Rysunek firmy w google

Mapy Google

Zgłosimy Twoją stronę do Google Maps, tak by nowi klienci mogli bez problemu odnaleźć Twoją siedzibę.

Rysunek przedstawiający social media

Social media

Stworzymy firmowy profil w portalach społecznościowych (np. Google + i Twitter) dając potencjalnym klientom możliwość śledzenia Twojej oferty w przystępnej i powszechniej dostępnej formie.

Rysunek raportów

Comiesięczne raporty

Co miesiąc prześlemy Ci raport z wykonanych zadań i osiągniętych wyników. Jego lektura potwierdzi naszą skuteczność i pozwoli lepiej zaplanować kolejne kroki w marketingowej strategii.

Chciałbyś skorzystać z oferty marketingu internetowego?

poznaj szczegóły

Do góry