Nasza oferta dla Tarnowskich Gór.
Tarnowskie góry - oferta

Tarnowskie Góry - dobre miejsce na Twój biznes!

 

Tarnowskie Góry - budynekJesteśmy wyróżniającą się na Górnym Śląsku agencją interaktywną specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych, materiałów reklamowych oraz promocji firmy w internecie. Z racji faktu, że wywodzimy się ze Śląska, znamy tutejsze realia biznesowe i doskonale rozumiemy potrzeby miejscowych przedsiębiorców oraz ich klientów. Przygotowaliśmy dla firm z Tarnowskich Gór specjalną ofertę dotyczącą tworzenia stron internetowych i promowania biznesu w sieci.

Jeśli szukasz ludzi, którzy kompleksowo zadbają o promocję Twojej firmy w internecie, to dobrze trafiłeś! Zadzwoń lub napisz do nas, a dowiesz się dlaczego warto z nami współpracować.

 

Strony internetowe: my projektujemy, Ty zarabiasz!

 

Strony internetowe dla firm z Tarnowskich GórW świecie e-biznesu strona internetowa to kluczowy składnik strategii marketingowej, który pozwoli zaistnieć Twojej firmie w szerszej świadomości kontrahentów. Według najnowszych badań, już co drugi Polak szuka lokalnych usług oraz robi zakupy w internecie. Liczba kupujących w przestrzeni wirtualnej rośnie z roku na rok, a projekcje są jednoznacznie zwyżkowe.

Wykonana przez nas strona internetowa będzie estetyczna i funkcjonalna, co sprawi, że odwiedzający witrynę szybko staną się Twoimi klientami. Dodatkowo, w jej budowie wykorzystamy techniki marketingowe zachęcające klienta do podjęcia zakupowej decyzji i ponownego odwiedzenia Twoje witryny.

 

Pozycjonowanie stron: pochwal się tym, co masz najlepszego

 

Promocja firm - Tarnowskie GóryStrona internetowa firmy zaprojektowana zgodnie z wytycznymi usability, to jedynie pierwszy krok na drodze do sukcesu. Równie ważna co sprawna strona internetowa, jest skuteczna promocja swojej oferty. Warto w tym celu wykorzystać internet, jako najbardziej efektywne narzędzie reklamy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci sprawnie dotrzeć z treścią reklamową do Twoich klientów. Do Twojej dyspozycji oddajemy też wiedzę z zakresu marketingu internetowego oraz pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google.

 

Reklama tradycyjna równie ważna

 

Tarnowskie góry - materiały reklamoweMając na uwadze, że nie wszyscy odbiorcy swobodnie poruszają się w przestrzeni wirtualnej, w swojej ofercie mamy także tradycyjne formy reklamy (np. banery, ulotki, plakaty itp.). Są one bardzo skutecznym uzupełnieniem promocji w sieci. Nasi projektanci graficzni zadbają o to, by Twoje logotypy, interfejsy i materiały promocyjne były nie tylko estetyczne i ciekawe, ale także oryginalne i błyskotliwe. Wszystko po to, byś mógł osiągnąć przewagę konkurencyjną od pierwszego wejrzenia.

 

Strona wizytówka Strona www + mobilność Pozycjonowanie lokalne
od 1299 899 od 2499 1899 od 599 299 zł / mc
(jak dostać rabat?)
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski. Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.

Grafika przedstawiająca strzałkę
SEO lokalne polega na promowaniu w wynikach wyszukiwania witryn związanych bezpośrednio z lokalizacją internauty. Świetnie sprawdza się ono w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które adresują swoją ofertę na rynek lokalny.
lub...
Połącz usługi pozycjonowania i nowej strony internetowej i oszczędzaj!

od 999 599 zł / mc
Strona www
od 1999 1299
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski.
Strona www + mobilność
od 2499 1899
Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.
Strona www + mobilność + SEO
od 899 699
(jak dostać rabat?)
To opcja, dla osób wymagających. Łączymy usługi, dając kompleksowe narzędzie do zarabiania pieniędzy dzięki stronie www. Wszystko to w zaplanowany, przewidywalny i stabilny sposób.

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - miasto łączące na jednym terenie dwa, teoretycznie odległe światy: małomiejskiego, spokojnego charakteru z ogromnym potencjałem do inwestycji.

 

Urokliwy rynek i rozległe obszary leśne sąsiadują z terenami inwestycyjnymi, które czynią z Tarnowski Gór świetne miejsce zarówno do mieszkania, jak i do pracy. Z punktu widzenia przedsiębiorcy, ważnymi atutami w talii miasta są: bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A1, bliskość międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach oraz potencjał biznesowy pozostałych miast Aglomeracji. Dzięki nim Tarnowskie Góry są świetną lokalizacją dla inwestorów. Według najnowszych danych Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, Tarnowskie Góry plasują się w pierwszej trójce wśród miast na Śląsku zaliczanych do klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej.

 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym doradcą. Razem przeanalizujemy, co jeszcze Twoja firma można zmienić w Tarnowskich Górach!

Skorzystaj z oferty specjalnej dla Tarnowskich Gór

napisz do nas

Do góry