Nasz oferta dla Chorzowa.
Oferta dla miasta Chorzów

Chorzów - dobre miejsce na Twój biznes!

 

ChorzówSilneo to młoda agencja interaktywna powstała z myślą o działaniach Twojej firmy w sieci. Oferujemy pakiet kompleksowych usług, które dodają Twojemu biznesowi skrzydeł w internecie. Projektowanie stron i aplikacji, marketing internetowy oraz identyfikacja wizualna – na tym znamy się najlepiej. Napisz do nas i opowiedz o swoich projektach. Wspólnie wybierzemy rozwiązania najbardziej korzystne dla Twojego przedsiębiorstwa.

 

Projektowanie stron internetowych

Ciągnie biznes do sieci.

Projekt serwisuDaj poznać się swoim klientom i partnerom z jak najlepszej strony. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy oryginalną witrynę internetową, która będzie świetną wizytówką Twojej firmy w przestrzeni wirtualnej. Nasze projekty serwisów internetowych cechują się wysoką funkcjonalnością, intuicyjnym układem treści i niesztampową szatą graficzną, dzięki którym na długo zapadnie ona w pamięci odwiedzających ją osób.

 

Pozycjonowanie stron

Reklama dźwignią handlu. Także w Internecie.

Promocja SEO dla firm w ChorzowieDzięki Silneo Twoja marka wkrótce stanie się rozpoznawalna wśród grupy docelowej jej klientów. Nasze wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania sprawią, że Twoja witryna zamelduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Specjaliści Silneo zatroszczą się także o Twoje wpisy do katalogów firm oraz dobry wizerunek w mediach społecznościowych.

 

Projektowanie graficzne

Pięknie dziś wyglądasz.

Materiały graficzneProjektanci graficzni Silneo sprawią, że będzie Twój biznes będzie musiał przyzwyczaić się do tego rodzaju komplementów. Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy niepowtarzalną szatę graficzną strony internetowej, identyfikację wizualną Twojej marki i materiały marketingowe, które pomogą Ci ją wypromować. A wszystko to w nowatorskich konwencjach, wysmakowanej estetyce i racjonalnych propozycjach cenowych.

 

Strona wizytówka Strona www + mobilność Pozycjonowanie lokalne
od 1299 899 od 2499 1899 od 599 299 zł / mc
(jak dostać rabat?)
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski. Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.

Grafika przedstawiająca strzałkę
SEO lokalne polega na promowaniu w wynikach wyszukiwania witryn związanych bezpośrednio z lokalizacją internauty. Świetnie sprawdza się ono w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, które adresują swoją ofertę na rynek lokalny.
lub...
Połącz usługi pozycjonowania i nowej strony internetowej i oszczędzaj!

od 999 599 zł / mc
Strona www
od 1999 1299
Otrzymasz stronę do­pra­cowaną w każ­dym detalu, gwa­rantującą taką reakcję odwiedzają­cego, która przełoży się na bezpo­średnie korzyści dla Twojego biznesu czyli na większe zyski.
Strona www + mobilność
od 2499 1899
Najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja. Strona z wersją responsywną (RWD), to pozytywna reakcja ponad 30% odwie­dzających Twoją stronę poprzez urządzenia mobilne – tablety, telefony.
Strona www + mobilność + SEO
od 899 699
(jak dostać rabat?)
To opcja, dla osób wymagających. Łączymy usługi, dając kompleksowe narzędzie do zarabiania pieniędzy dzięki stronie www. Wszystko to w zaplanowany, przewidywalny i stabilny sposób.

Chorzów

Miasto w sercu województwa Śląskiego, z jednym z najwyższych wskaźników zagęszczenia ludności w kraju.

 

Dobra dostępność komunikacyjna (autostrada A4 i Drogowa Trasa Średnicowa), atrakcyjność terenów inwestycyjnych, podaż absolwentów uczelni wyższych i potencjał pozostałych miast Aglomeracji Górnośląskiej sprawiają, że to może być świetnie miejsce na Twoją inwestycję.

 

Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę dla Chorzowa!

 

 

Skorzystaj z oferty specjalnej dla Chorzowa

napisz do nas

Do góry